plakat.png

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci oraz całe rodziny do udziału w KONKURSIE ŚWIĄTECZNEJ PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ. W zeszłym roku organizowaliśmy ten konkurs dla uczniów klas I-III, a w tym roku zapraszamy wszystkich uczniów i zachęcamy do wyboru piosenki lub kolędy w języku angielskim, francuskim, niemieckim lub hiszpańskim. Aby zainspirować uczniów stworzyliśmy specjalny konkursowy Google Classroom o nazwie Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej do którego dzieci dostaną zaproszenie, a w którym znajdziecie Państwo przykładowe nagrania interpretacji piosenek oraz ich teksty. Dzieci mogą wybrać piosenkę z naszych propozycji lub wykonać inną piosenkę. Występ można nagrać za pomocą sprzętu amatorskiego, np. telefonu komórkowego i przesłać filmik mailem na adres: m.pompa@spr3.edu.pl do 20 grudnia. Ogłoszenie wyników odbędzie się w styczniu.

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem.

Serdecznie zachęcamy wszystkie rodziny do udziału w konkursie.

deutschplus.png

anderen.png