Aktualności

Jak co roku, w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy.

Dzieci klas najmłodszych przez cały grudzień szykowały ozdoby i upominki. W ten sposób chcemy nauczyć dzieci, że mamy czym się dzielić z drugim człowiekiem: naszym czasem, zdolnościami, uwagą czy pieniędzmi. Okres Bożego Narodzenia jest doskonałym momentem, aby uwrażliwiać dzieci na potrzeby innych.

17 grudnia przy wejściu do naszej szkoły można było podziwiać i kupować wyroby małych rączek. Przepiękne kartki, aniołki z filcu, choinki z szyszek, wafle z kajmakiem, renifery ze spinaczy, choinkowe zawieszki z drewnianych krążków i wiele innych. Również uczniowie klas 4-6 wsparli nasz kiermasz swoimi przepięknymi ozdobami. Wszystko to cieszyło się ogromnym powodzeniem i sprzedało w ciągu kilku godzin. Uzbieraliśmy około 2340 zł. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane fundacji Avalon dla Patryka Buchana.

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl