Aktualności

Serdecznie zapraszamy nauczycieli i rodziców z siostrzanych szkół Przymierza Rodzin na Charytatywny Bal Szkoły Podstawowej nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego, który odbędzie się 25 stycznia 2020 r. o godz. 21:00 w Forcie Sokolnickiego przy stacji metra Plac Wilsona.

Do wspólnej zabawy karnawałowej zapraszamy całą społeczność szkół Przymierza Rodzin – rodziców, nauczycieli, absolwentów i ich rodziców, członków Stowarzyszenia Przymierze Rodzin oraz wszystkich przyjaciół i sympatyków naszej szkoły.

Poza wybornym jedzeniem, świetną muzyką i klimatycznymi wnętrzami Fortu, będą mieli Państwo świetną okazję do integracji. Na balu będziemy mogli spotkać się w mniej formalnym niż na co dzień otoczeniu. Będzie to okazja do zabawy, spotkań i rozmów, udziału w konkursie z nagrodami (tematyka warszawska), a także aukcji przepięknych rysunkowych cegiełek, przedmiotów przygotowanych przez utalentowanych nauczycieli oraz usług członków naszej społeczności. Zysk z balu zostanie przeznaczony na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego, która w październiku 2019 r. rozpoczęła modernizację budynku poklasztornego na potrzeby szkoły.

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem na Balu Charytatywnym.

Szczegóły dotyczące rezerwacji i zakupu biletów na szkolnej stronie Facebookowej /SzkolaPodstawowa2PR oraz stronie www.rozbudowaszkoly.pl.

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl