europe-directW dniu 07.01.2016 roku, gościliśmy w Naszej Szkole przedstawicieli Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct, którzy przeprowadzili dla naszych uczniów lekcje europejskie. W trakcie lekcji, pracownicy Europe Direct w ciekawy sposób przekazali wiedzę na temat Unii Europejskiej: jej podstawowych symboli, historii powstania, języków urzędowych, znanych Europejczyków, instytucji unijnych – ich kompetencji i zachodzących w nich procesów. Lekcje europejskie to również wspaniały sposób przybliżenia zagadnień związanych z wykorzystaniem funduszy europejskich.

Kalendarz

Prep_centre_logo_CMYK.png

English corner

Logo_Mistrzowie_Matlandii.jpg

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
tel./fax. (22) 864-92-50, (22) 864-51-24
sekretariat@spr3bielany.edu.pl