Patronat czasopisma Języki Obce w Szkole

W dniu 17 października 2015 roku, uczniowie, nauczyciele i rodzice Zespołu Szkół Przymierza Rodzin nr 3 w Warszawie obchodzili Święto Szkoły pod tytułem "Języki świata". Projekt został objęty patronatem medialnym czasopisma Języki Obce w Szkole.

Pomysł Święta Szkoły połączony z prezentacją języków świata wynikał z założeń programowych Europejskiego Planu Rozwoju Szkoły, będącego podstawą projektu Erasmus+, Akcja K1, który jest realizowany w Zespole Szkół w latach 2014-2016 i ma na celu podniesienie kompetencji językowych nauczycieli poprzez dofinansowanie szkoleń językowo-metodycznych na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji.

Relacja z wydarzenia została zamieszczona na stronie czasopisma: http://jows.pl/projekty/swieto-szkoly-i-projekt-erasmus-plus