Aktualności

Przypominamy o możliwości podarowania 1% podatku dochodowego za 2017 rok naszej szkole za pośrednictwem Stowarzyszenia Przymierze Rodzin.

Jeżeli w rubryce cel szczegółowy zostanie wpisana nazwa naszej placówki (dla Szkoły nr 3 PR), pieniądze będą przeznaczone na potrzeby naszej szkoły: dofinansowanie zielonych szkół, stypendia dla uczniów, podnoszenie kwalifikacji nauczycieli. Ostatnio dużo inwestowaliśmy w nowe sale lekcyjne, wyposażenie kolejnych pracowni w sprzęt komputerowy, remont biblioteki i sali plastycznej służącej również za świetlicę zbiorczą. W planach mamy kolejne przedsięwzięcia podnoszące jakość warunków nauki i pracy.

Pieniądze ofiarowane w postaci 1% podatku dochodowego mogą przyspieszyć realizację tych zamierzeń i umożliwić kontynuowanie prac wzbogacających bazę materialną szkoły.

To takie proste - wystarczy wypełniając PIT wpisać nr KRS 0000091879 z dopiskiem dla Szkoły nr 3 PR i wpisaniem kwoty 1% podatku.